gap personnel polska  
Home      Jobs      Career Advice      Temp Workers      Sekcja Polska      Contact Us      

Program Swiadczeń dla Pracowników Tymczasowych


Najczęściej zadawane pytania

Nie stać mnie na to żeby wydawać £2.50 tygodniowo na coś z czego nie skorzystam

Statystyki Biura do Spraw Bezpieczeństwa w Zakładach Pracy UK wykazały, ze w 2009 roku:
 • Zdarzyło sie 28,267 poważnych wypadków
 • 113,083 wypadków, ktorych wynikiem była nieobecność w pracy
 • 274,000 ogółem zgłoszonych wypadków
 • 36 milionów pracujących dni zostało straconych ze wzgledu na urazy, do których doszło w miejscach pracy

Pamietaj, przezorny zawsze ubezpieczony, a dodatkowo mozesz sobie zaoszczedzić ponoszenia niepotrzebnych kosztów!

Mam juz polise ubezpieczeniową, z której korzystam
Polisa ubezpieczeniowa na życie jest wypłacana w większosci wypadków tylko i wyłącznie w przypadku śmierci. Dodatkowo, statystki pokazują, ze pracownicy tymczasowi są bardziej narażeni na wypadki w miejscach pracy i częściej zdarza się, że umierają z powodu doznanych obrażeń. Odszkodowanie uzyskane w ramach programu świadczeń dla pracownikow tymczasowych pomogłoby również w razie doznania trwałego kalectwa.

Ubezpieczenie nie jest na mojej liście priorytetow
Ubezpieczenia wszelkiego rodzaju s? zawsze pomijanym wydatkiem w przypadkach recesji lub podniesienia kosztow utrzymania. Jednakze ubezpieczenie, ktore my oferujemy jest tanie, latwe w zachowaniu i bardzo efektywne w razie wypadku.

Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i prawnej pracodawcy chroni mnie jako pracownika tymczasowego
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej i prawnej obejmuje pracownika tylko i wyłącznie w przypadku udokumentowanych niedociągnięć i zaniedbań ze strony pracodawcy. Jeśli się zdarzy, ze pracownik tymczasowy operowal maszyny na swoje własne ryzyko bez odpowiedniego przeszkolenia i doznał w tym czasie urazu - nie dostanie w takim wypadku odzkodowania. Jednakze, gdy pracownik przystąpił do programu świadczeń w takiej sytuacji będzie się mogł starać o odszkodowanie.

Swiadczenia dla Pracowników Tymczasowych
 • Bezpłatna linia telefoniczna do głównego biura księgowości - Jeśli masz jakiekolwiek problemy z płacą zadzwoń na 0808 1785 534. Linia działa od Pon do Pt w godzinach 09.00-17.00
 • Nagroda dla pracownika miesiąca - każdego miesiąca wszystkie biura Gap Personnel wybierają jednego wybitnego pracownika który zostaje nagrodzony kuponami o wartości £25!
 • Program 'Poleć nam Znajomego' - za każdego znajomego, którego nam polecisz, a który przepracuje u nas 4 tygodnie lub co najmniej 160 godzin otrzymasz premię w wysokości £10! Jeśli przystąpisz do programu będziesz mógł w pełni korzystac z powyzszych świadczeń. Jednakże możesz go też rozszerzyc o dodatkowe usługi.*
 • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków - do £20,000 za wypadki do których doszlo w pracy


*Koszt - Wszyscy pracownicy tymczasowi mają opcję przystąpienia do programu świadczeń w cenie £2.50 tygodniow które jest opłacane przez okres czasu w którym dana osoba pracuje za pośrednictwem agencji. Ta suma jest dedukowana z otrzymywanej tygodniówki i jest notowana na pasku z wypłaty w kolumnie 'dedukcje'. Proszę zwrócić uwagę, iż jest to odpowiedzialnością pracownika aby sprawdzić czy dedukcje rzeczywiście mają miejsce.

Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków
Smierć - jeśli ubezpieczona osoba umrze ze względu na doznane w pracy obrażenia, odszkodowanie będzie wynosić do £20,000 Klauzula dotycząca wypadków śmiertelnych - odszkodowanie zostanie wypłacone jeśli osoba ubezpieczona zaginie i po odgórnie ustalonym okresie czasu Policja i władze meldunkowe uznają za zasadne stwierdzenie, że ta osoba umarła w rezultacie doznanych obrażeń. Jednakże tylko pod warunkiem, że osoba ubezpieczona podpisała klauzulę stwierdzającą, iż gdyby sytuacja śmierci byla symulowana to odszkodowanie zostanie w pelni zwrócone ubezpieczycielowi.

Stałe i całkowite inwalidztwo - jeśli zajdzie sytuacja, w rezultacie której osoba ubezpieczona dozna stałego i całkowitego inwalidztwa, odszkodowanie będzie wynosić do £20,000

Obrażenia powodujące inwalidztwo - proszę się zapoznać z tabelą obrażeń poniżej. Przedstawione są w niej sumy odszkodowań w zestawieniu z doznanymi urazami. Wypłacane odszkodowanie zależy od stopnia doznanych obrażeń.

W jaki sposob mogę się starać o odszkodowanie?
Jesli chcesz wystąpić o odszkodowanie prosimy abyś zadzwonił(a) na poniższy numer telefonu i podał(a) takie informacje jak;
 • Swoje imię i nazwisko
 • Właściciel ubezpieczenia: Gap Personnel
 • Number polisy: UKBBBO03482110

0207 480 4180 (dzwoniąc z UK), +44 0207 480 4180 (dzwoniąc zza granicy)
Job Title
Location
  Advanced Search
 


 
Like us on Facebook   Follow us on Twitter   Like us on Instagram   Follow us on LinkedIn
Terms of Use    CSR Policy    Equal Opportunities    Sitemap