gap personnel polska  
Home      Jobs      Career Advice      Temp Workers      Sekcja Polska      Contact Us      

Arkusz Informacynjny


Jako ceniony tymczasowy pracownik gap personnel chcemy Ci zaoferować fantastyczne benefity.
Wszyscy nasi tymczasowi pracownicy mogą skorzystać jednego z najlepszego programu benefitów i wynagrodzeń, w ten sposób chcemy docenić wasz wkład do wybitnych osiągnięć.

Darmowy program obejmuje:
  • Darmowa Infolinia Listy Płac - dedykowana specjalnie liście płacy, masz pytania? Zadzwoń pod darmowy numer: 0808 1785 534.
  • Tytuł Pracownika Miesiąca - każdego miesiąca jeden z naszych nadzwyczajnych tymczasowych pracowników zostaje wybrany z każdego oddziału i otrzymuje bon w wysokości £25 funtów, aby docenić Twoją pracę dla naszego klienta.
  • 'Poleć nam Znajomego' - za każdego znajomego którego nam polecisz i przepracuje on kolejne 4 tygodnie lub 160 godzin pracy, dostajesz bonus w wysokości £10
Benefity dla Pracowników Tymczasowych*
  • Nie tylko będziesz sie kwalifikować do benefitów i wynagrodzeń po lewo, ale możesz też skorzystać z dodatkowych usług jakie dostarczamy.
  • Ubezpieczenie - do £20,000 funtów w przypadku wypadków i incydentów w pracy. Więcej informacji dotyczących polisy znajdziesz w najbliższym oddziale gap personnel.
  • TempChoice - program rabatów oferowany przez People Value Employee Benefits który w imieniu gap personnel udostępnia zniżki do wysokiej jakości produktów i rabatów, prezentów i ofert specjalnych od znanych marek.

*Benefity dla Pracowników Tymczasowych Koszt
Wszyscy pracownicy tymczasowi mają możliwość dołączyć do programu za jedyne £2.50 tygodniowo na czas trwania pracy przez gap personnel. Ta kwota zostanie odjęta automatycznie od Twojej cotygodniowej wypłaty. Sprawdzić to możesz w kolumnie potrąceń. Jako pracownik masz obowiązek sprawdzić kolumne potrąceń na cotygodniowym payslip'ie.

Jak dołączyć do programu?
To jest bardzo łatwe - wszyscy tymczasowi pracownicy mogą się zapisać lub wypisać z programu poprzez podpisanie odpowiedniego formularza. Jeżeli w którymś momęcie zdecydujesz że nie chcesz kożystać już z tych benefitów, wystarczy że wypiszesz forme 'opt out' i zaniesiesz ją do miejscowego oddziału gap personnel. Sprawa zostanie zamknięta z bierzącym tygodniu.

Pamiętaj - jeżeli nie pracowałeś/aś w danym tygodniu to nic nie potrącamy!
Dziękujemy za Waszą ciężką prace i zaangażowanie.
Job Title
Location
  Advanced Search
 


 
Like us on Facebook   Follow us on Twitter   Like us on Instagram   Follow us on LinkedIn
Terms of Use    CSR Policy    Equal Opportunities    Sitemap