gap personnel polska  
Home      Jobs      Career Advice      Temp Workers      Sekcja Polska      Contact Us      

Nasi Polscy Pracownicy


Cenimy bardzo naszych wszystkich polskich pracowników którzy pracują dla nas. Kilka z nich zdecydowało powiedzieć pare słów o pracy w gap personnel.

Izabela Gemela


W gap personnel pracuje juz od pieciu lat i mialam mozliwosc doswiadczyc rozwoju wlasnej kariery wraz z rozwojem calej firmy. Uwazam, ze gap to obecnie jedna z najlepszych agencji rekrutacyjnych, która zapewnia swoim pracownikom ciagly rowoj i swietne warunki pracy.

Izabela Gemela, Warrington
Daria Jamioł


Moja przygoda z gap personnel rozpoczeła się w czerwcu 2010 roku. Przez dwa tygodnie odbywałam tam praktykę był to jeden z wymogów zaliczenia pierwszego roku studiów. Po upływie tego czasu, Gary zaproponował mi współprace. Wspaniali i życzliwi ludzie; przyjazna i ciepła atmosfera, pełen profesjonalizm - doświadczenie z tego okresu jest bezczenne. Bez wątpienia praca dla gap personnel to sama przyjemność.

Daria Jamioł, Wrexham
Piotr Gosch


gap personnel moim zdaniem jest jedną z lepszych, jak nie najlepszych agencji pracy. Masz duże możliwości znalezienia takiej pracy jaka Ci odpowiada.
Ja najbardziej w mojej pracy lubię możliwości, które ona mi oferuje oraz swobodę a także wyzwanie.

Piotr Gosch, Liverpool
Jagoda Krzemińska


W gap personnel pracuję dopiero rok, jednak juz zauważyłam że jest to miejsce z możliwością rozwoju kariery, zachowując przy tym czas na życie osobiste.
Jest to miejsce pracy do którego idzie się z chęcia i uśmiechem na twarzy, gdzie cieżka praca jest zauważana i odpowiednio nagradzana.

Jagoda Krzemińska, Warrington
Job Title
Location
  Advanced Search
 


 
Like us on Facebook   Follow us on Twitter   Like us on Instagram   Follow us on LinkedIn
Terms of Use    CSR Policy    Equal Opportunities    Sitemap